Atsiliepimai

2016-06-20

Negaliu patikėti, kad sukūdau 20 kg per 2 mėnesius. Buvau labai skeptiškas, bet žmona nupirko, nes jos bendradarbė rekomendavo. Tikrai tai veikia ir galiu rekomenduoti kitiems.

Jonas 45m. Marijampolė

 

2016-06-30

Susireguliavo virškinimas bei normalizavosi cholestorolis. Nežinau kiek kilogramų netekau, bet juosmens apimtis sumažėjo per 2 diržo skylutes.

Paulius 58m. Jurbarkas

 

2016-07-15

Aš su šiuo preparatu sulieknėjau 9kg per 4 savaites. Jau nuo antros savaitės pradėjau jausti poveikį: -2kg per pirmą savaitę, taip pat pagerėjo virškinims, sumažėjo alkis.

Gintarė 25m. Klaipėda

 

2016-09-05

Pagaliau galiu vėl apsivilkti savo mėgstamiausę suknelę.

Gražina 45m. Joniškis

 

2016-12-06

Dažnai savaitgaliais išeiname pasižmonėti į miesta ir mėgstu pasilepinti fast foodu. Ieškojau, kažko kas padėtų kontroliuoti svorį, taipogi kad nereikėtų badauti ir lieti prakaito sporto klube. Radau eBay šį papildą, nusprendžiau užsisakyti. Jau nuo 5 dienos pajutau sotumą. Per pirmą mėnesį numečiau 5kg, per antra dar 6kg. Labai džiaugiuosi, mano amžiuje atsikratyti be vargo 11kg, šaunu.

Birutė 55m. Dublinas

 

2017-02-16

Aš manau, kad stebūklų nėra. Vartojau šį produktą kelias savaites ir  sulieknėjau tik 3kg, tikėjausi geresnio rezultato. Bent jau galiu patvirtinti kad apetitas tikrai sumažėja, na ir viskas parašyta Lietuvių kalba.

Živilė 48m. Alytus

 

2017-03-18

Ar galite pristatyti į Norvegiją, užsakau 2 bonkutes bet negavau. Jau laukiu mėnesį.

Marius 36m. Olen

 

2017-04-12

Turiu sutrikusią skydliaukę, kasdiena vartoju hormonus. Svoris kas metus vis didėja ir didėja, pradėjau baimintis, kas bus kai išeisiu i pensija, nes svoris nepaliaujamai augo. Kolegės dukra rekomendavo pabandyti šį paildą, užsakė mano vardu. Vartoju jau kurį laiką ir svoris rodos pradėjo nuormalizuotis. Praeita karta apsivilkau kostiumėlį, kurį nešiojau prieš pora metų. Esu be galo laiminga, nekantrauju pamatyti rezultatus po kelių mėnesių.

Marytė 60m. Kaunas

 

2017-04-28

Esu trijų vaikų mama ir labai tuo didžiuojuosi, tai geriausia ką gyvenimas man suteikė. Niekad neturėjau problemų su antsvoriu, visada sverdavau 59-63kg. Po antro gimdymo užtruko gan ilgai kol mano svoris grįžo į normas. Bet per trečią gimdyma priaugau be galo daug, beveik 90kg. Po gimdymo niekaip negalėjau atsikratyti svorio, vis laikėsi virš 70kg. Išbandžiau viską, rezultatais nebuvau patenkinta, ne kartą sau sakiau kad nebeleisiu daugiau nė cento ant lieknėjimo tablečių. Bet noras sulieknėti buvo stipresnis už mane, nusipirkau 60 kapsulių pabandyti, noriu vėl nešioti tuos rūbus, kurius nešiojau prieš gimdymą. Po 2 savaičių vartojimo jaučiu poveikį, riebalai juosmens dalyje ir nuo klubu mažėja.

Regina 38m. Vilkaviškis

 

2017-05-11

Nebuvau stora, bet, iki pilnos laimės, norėjau atsikratyti nepageidaujamų 5kg. Galiu pasakyti, kad pavyko tikrai gan nesunkiai. Ištikrųjų nelabai tikėjausi tokio rezultato, esu nustebinta.

Jolanta 35m. Panevėžys

 

2017-05-16

Что касается меня, это действительно супер эффективный препарат. В течение месяца от 40 до 36 размера платья.

Татьяна 28л. Vilnius-Вильнюс

 

2017-05-21

Maistas buvo mano priklausomybė. Smaguriavau saldumynais švenčiant, dar labiau piknaudžiavau jais esant stresui. Nulis motyvacijos, nulis tikėjimo kad bus geriau. Norėjau sutramdyti apetitą ir paliekninti taliją, bet nežinojau kaip. Naturfit Complex viską pakeitė, trys mėnesiai vartojimo ir mano gyvenimas pasikeitė.

Agnė 41m. Vilnius

 

2017-05-29

Šiandien užsisakiau ir aš, nekantrauju kada gausiu.

Reda 24m. Šiauliai

 

2017-06-02

Nusprendžiau pabandyti, nes matau yra registruotas VMVT ir sudėtis gera, yra keletas komponentų, kurie tikrai yra skirti trigliceridų mąžinimui. Studijuoju KMU ir nusimanau apie maisto papildus. Žiurėsime koks tas rezultatas bus po mėnesio.

Evelina 23m. Kaunas

 

2017-06-06

Vartoju jau trečia savaitė, jaučiu sumažėjusį alkį, išsisprendė problemos su vidurių užkietėjimu. Pastebėjau, kad sustangrėjo oda juosmens srityje. Vartosiu dar 4 savaites, tai būtinai parašysiu galutinį rezultatą. Kol kas esu pozityviai nusiteikusi apie šį produktą.

Elvyra, Amsterdam

 

2017-06-09

Vienas iš geriausių produktų, kuriuos esu vartojusi. Organizmas puikiai įsisavina, nejaučiu jokio diskomforto, kaip nuo kai kurių. Per 6 savaites atsikračiau 10,5 kilogramo. Vis dar vartoju. Kas patinka, kad sumažėja alkis ir saldumynų potraukis. Esu smaližė, sunku būdavo kontroliuoti save, bet dabar nejaučiu tokio poreikio.

Elytė 45m. Šilutė

 

2017-06-13

Šiandien jau trys savaitės kaip naudoju ir kol kas jaučiuosi labai gerai. Aišku pamatysim kaip bus po naudojimo. Nejaučiu jokių šalutinių poveikių, numečiau 4,5 kg. Parašysiu pilną apibendrinimą kai pabaigsiu visą kursą:))

Irena 53m. Kaunas

 

2017-06-13

Mano nuomone, šis produktas nusipelno 9/10 įvertinimo. Vartojant svoris krito palengva, bet stabiliai visa vartojimo laika. Beveik atsikračiau tiek kiek norėjau, pritrūko kelių kilogramų, todėl ir vertinu 9 :).  Dabar jau virš 2 mėnesių kaip nebevartoju o svoris laikosi tas pats.

Angytė 38m. Vilkaviškis

 

2017-06-18

Šiandien baigiau antrą bonkutę, apimtys sumažėjo. Dabar nešioju XXL o prieš tai buvo XXXL. Einu ryt pas gydytoja daryti tyrimų, nes turėsiu sąnario operacija liepos mėnesį. Jaučiuosi gerai, rytoj pažiūrėsiu kiek svorio netekau.

Vytautas 56m. Jonava

 

2017-06-23

Turiu kasos uždegima, sergu 2 tipo diabetu. Šis produktas sudomino, nes turiu didelį antsvorį ir jis vis didėja. Ilga laiką svarsčiau ar man galima jį vartoti, nes baiminausi dėl savijautos, todėl paskambinau į naturmeda gauti daugiau informacijos. Malonus konsultantas paaiškino man apie šį produktą, atsakė į klausimus, be to patarė vis dar pasikonsultuoti su šeimos gydytoju. Po pokalbio su gydytoja, galiausiai nutariau išbandyti.

Dabar vartoju 2 savaitė ir džiaugiuosi, jaučiuosi gerai, potraukis saldumynams sumažėjo, jokio pašalinio poveikio. Taip pat labai patiko, kad konsultantas pokalbio metu, labiau domėjosi apie mane kaip pacientę, nebruko šio produkto per prievarta, kad tik pirkti, kaip kitose firmose. Matosi, kad tikrai patikima įmonė.

Gražina 63m. Gargždai

 

2017-06-24

Na, kažkaip sunku man patikėti, kad be jokių pastangų galiu atsikratyti svorio... aš jau bandžiau viską ir niekas nepadeda! 

Dinara 40m. Tauragė

 

2017-06-24

Dinara, o ką jūs vartojote? Ar bandėte šį produktą?

Elvyra 38m. Vilnius

 

2017-06-24

Ne šito nebandžiau, bijau kad vėl nesuveiks. Esu bandžiusi pleistrus, kokteilius, amlan kapsules o dabar baigiau eco slim lašelius vartoti - niekas nepadėjo. Nebetikiu niekuo!

Dinara Tauragė

 

2017-06-25

Rekomenduoju pabandyti, aš taip pat galvojau, bijojau, bet draugė įkalbėjo ir nesigailiu. Po mėnesio rezultatas matyti.

Vilma 37m. Kaunas

 

2017-06-29

Laukiu sąnario operacijos, bet turiu didelį antsvorį, gydytojas patarė vartoti šį preparatą kad sumažinti svorį ir kad būtų galima atlikti operaciją rugsėjo mėnesį. Užsisakiau šiandien, nes turiu būtinai atsikratyti bent jau 8 kilogramų iki operacijos. 

Regina 56m. Kaunas

 

2017-07-10

Žiūrėjau gan skeptiškai į šį papildą, kadangi studijuoju KMU ir žinau, ne visada preparatai lieknėjimui yra veiksmingi. Patraukė dėmesį atsiliepimai ir sudėtis. Įsisavino gerai, pašalinio poveikio nebuvo, skrandžio rūgštingumo nesukelė. Pirmą savaitę pajutau apmažėjusį alkį bei pajutau šiek tiek daugiau energijos. Svoris pradėjo mažėti nuo 18 dienos vartojimo, tai gan normalu, nes dažnai maisto papildų įsisavinimas užtrunka netgi mėnesį. Buvau įsigijusi 60 kapsulių, kurias suvartojau per mėnesį ir pavyko numesti 3,8 kilogramo. Maitinausi normaliai, specialiai nesilaikiau nei dietos, nei sportavau. Man sverenčiai 64 kilogramus (ūgis 172cm) šis rezultatas pilnumoj pakankamas. Kaina galėtų būti mažesnė, nors ir taip yra pigesnis lyginant su kitais tokios paskirties preparatais.

Evelina 23m. Kaunas

 

2017-07-15

Dėkoju Jums už Naturfit Complex. Laikiausi Jūsų nurodymų ir per mėnesį sukūdau 13 kilogramų, atsisakiau baltos duonos ir ryžių. Valgau sočius pusryčius, vietoj dribsnių košės, 3 kiaušiniai su daugiagrūde duona. Esu labai dėkingas, nes vien tik pakeitęs mityba nebūčiau pasiekes tokių rezultatų. Preparatas tikrai veikia, todėl ir užsisakiau dar 2 bonkutes. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės versle ir sukurti daugiau tokių produktų!

Petras 55m. Vilnius

 

2017-07-26

Esu labai patenkinta, per 3 mėnesius galiausiai pasiekiau savo senas apimtis :) bandžiau keleta produktų, šis man labiausiai patiko. Nors ir po pirmo mėnesio buvau truputėlį nusivylusi, nes nukrito tiktai 1 kilogramas, bet vartojau toliau kaip konsultantė patarė. Labai džiaugiuosi, kad nenutraukiau vartojimo, nes svoris pradėjo kristi 2 ir 3 mėnesį. Dabar rekomenduoju savo draugėm ir patariu nenustoti vartoti jeigu po pirmo mėnesio rezultatas ne toksai kokio tikėjosi, nes svoris tikrai pradės kristi, paprasčiausiai tam kartais reikia laiko. Aš esu vaikščiojantis pavyzdys, nes tai pati patyriau.

Laima 53m. Panevėžys

 

2017-08-06

Puikus produktas! Naudoju jį beveik 3 savaites ir numečiau 8 kg.

Gintarė 31m. Klaipėda

 

2017-08-09

Geras ir veiksmingas maisto papildas. Ne kartą sau sakiau kad nebeleisiu daugiau nė cento ant lieknėjimo tablečių. Esu bandžiusi pleistrus, kokteilius, amlan kapsules, o paskutinį kartą baigiau eco slim lašus ir galutinai nusivyliau. 

Balandžio mėnesį buvo mano jubiliejus ir draugės padovanojo šį produktą. Pradžioje pagalvojau, kad tai dar vienas niekam tikes papildas, bet Naturfit Complex viską pakeitė. Trys mėnesiai vartojimo ir galiausiai atsikračiau 15 kilogramų. Šį produktą tikrai galiu rekomenduoti, nes jis vienintelis buvo veiksmingas.

Salomėja 50m. Kaunas

 

2017-08-16

Užsisakiau šiandien, nes mano daktarė patarė pradėti vartoti šį maisto papildą.

Dalia 47m. Telšiai

 

2017-08-16

Nežinau kaip jums tai pavyksta...aš naudoju šį papildą beveiks mėnesį ir numečiau tik 3,8kg. Man iki rugsėjo mėnesio būtinai reikia atsikratyti 15 kilogramų. Gal kokių patarimų?

Gražina 44m. Šiauliai

 

2017-08-22

Reikia labiau stengtis laikytis dietos, o ne kapsules ryti. Mano draugė taip pat gėrė dėl lieknėjimo Dr. Farin ir po mėnesio, ne tai kad sukūdo, bet atsidūrė ligoninėje! Kaip pasirodė paskui, kad tas Dr.Farin yra neregistruotas Lietuvoje ir draudžiama prekiauti juo nes neištirtas. Daktaras davė velnių draugiai...

Karolina 33m. Kaunas

 

2017-08-29

Vartoju palei rekomendacijas. Dabar tik antra savaitė, dar pati pradžia, bet kol kas esu patenkinta. Jaučiuosi gerai, alkis kaip ir truputuka sumažęžėjo. 

Dalia 47m. Telšiai

 

2017-09-10

Man labai patiko, būtinai užsakysiu dar. Nesitikėjau stebūklų, bet pavartojusi pamačiau, kad tikrai poveikis yra.

Laima 40m. N.Akmenė

 

2017-09-16

Bijojau, kad šios kapsulės bus tokios pat neveiksmingos kaip ir kitos, užsisakiau dėl smalsumo. Tiesą sakant, maitinausi kaip visada ir valgiau tai ką mėgstu. O čia toks siurprizas! Per mėnesį nukrito nuo 78 iki 72 kilogramų!!! Tai tikrai galiu dabar patvirtinti, kad poveikis yra. Manau, jeigu būčiau bent šiek tiek pakeitusi mityba - tai svoris būtų dar mažesnis. Būtinai vėl užsakysiu ir rekomenduosiu draugėm.

Martina, Vilnius

 

2017-09-20

Nežinau, man per mėnesį nukrito tik apie 3 kilogramus, tikėjausi daugiau. Tiktai galiu paminėti, kad pagerėjo virškinimas, nebekamuoja užkietėję viduriai na ir savijauta šiek tiek geresnė. Bandyčiau dar, jeigu kaina būtų mažesnė.

Zita 54m. Pagėgiai

 

2017-09-27

Noriu isigyti pabandyti.

Birute 55m. Pagegiai

 

2017-10-04

Surizikavai ir uzsisakiau - jau 2 savaites vartoju ir nukrito tik 1,5 kilogramo. Taciau pastebejau, kad pagerejo virskinimas, nebejauciu tokio didelio alkio ir nesinori vakarais uzkandziauti. Taip pat jauciuosi zvalesne, kazkaip lyg daugiau energijos turiu, nepavargstu taip greitai darbe. Paziuresiu kaip bus toliau, butinai parasysiu kai baigsiu vartoti uz 1,5 menesio.

Renata 46m. Klaipeda

 

2017-10-12

Esu vartojusi Dr Farin ir Slim lašus, nebuvo veiksmingi tad ilgą laika nebepirkau nieko. Kolegė iš darbo įkalbėjo nusipirkti šiuos ir pabandyti, nes jai labai patiko. Dabar baigiau mėnesį vartoti ir rezultatai matosi, todėl šiandien vėl užsisakiau kelias bonkutes. Tikrai galima rekomenduoti kitiems.

Virginija 59m. Šiauliai

 

2017-10-12

Aš taip pat esu bandžiusi Dr. Farin ir man taip pat nieko nepadėjo, bet dar labiau svoris priaugo. Naturfit Complex nebandžiau (nes kaina gan didelė, negaliu sau leisti šiuo metu), bet bent jau yra registruotas Lietuvos VMVT ir Lietuviška įmonė prekiauja.

Rasa 52m. Vilnius

 

2017-10-17

Baigiau vakar naudoti 2 bonkutes, -10kilogramų. Norėjosi daugiau, bet pradžiai gal pakaks. Pažiūrėsiu, kaip bus toliau, gal vėl užsisakysiu. Ankščiau buvau pirkusi iš vaistinės kažkokį norvegišką papildą lieknėjimui, pakuotė buvo labai graži, bet rezultatų jokių. Jeigu kas tikrai negali sportuoti ir labai nori atsikratyti pora kilogramų prieš ateinančias šventes, tai galiu rekomenduoti nusipirkti Naturfit Complex. Kaina atitinka produkto aprašymą.

Birutė 53m. Visaginas 

 

2017-10-17

Man tai nuo jų skrandžio rūgštys pakilo, turbūt dėl pipirų ekstrakto. Tiesiog turiu gerti kartu su valgiu, tada jau ne taip rūgštis kyla.Taip pat palaisvėjo viduriai.

Rimantė 39m. Kaunas

 

2017-10-18

Kas čia dar per stebūklas? Kad taip paprasta būtų tai visi liekni vaiksčiotų.

Margarita 54m Kaunas

 

2017-10-18

Negalima lyginti visų vienodai, vieniems padeda kitiems ne... Aš vartojau įvairius papildus ir nuo šių daugiausiai svoris nukrito. 

Gražina 40m. Vilnius

 

2017-11-08

Esu labai patenkinta, man pavyko per 3 mėnesius sulieknėti 15 kilogramų. Pirmą mėnesį svorio kritimas buvo labai jau mažas, maniau kad tai eilinė reklama, bet nuo 6 savaitės svoris pradėjo kristi taipogi pagerėjo savijauta, virškinimas.  

Roma 56m. Klaipėda

 

2017-11-09

Turiu labai aukšta kraujo spaudimą ir I laipsnio diabetą. Svoris per paskutinius metus sparčiai didėja, šiuo metu man pripažino 3 laipsnio nutukimą. Sportuoti negaliu, dėl sąnarių būklės. 

Daktaras parekomendavo nusipirkti Naturfit Complex ir vartoti 2 mėnesius, bei prisižiūrėti maisto. 

Gintaras 49m. Kaunas

 

2017-11-21

Vartoju antras mėnuo ir rezultatas matomas. Sumažėjo juosmens apimtis bei celiulitas ant šlaunų nyksta. Esu patenkinta ir manau, kad dar pratesiu vartojima.

Danutė 48m. Klaipėda

 

2017-12-03

Man labai patiko šis produktas. Iš įvairių, kuriuos esu vartojus, tai šis vienintelis padėjo numesti svorio.

Vida 44m. Kaunas

 

2017-12-04

Užsisakiau ir aš pabandymui. Daktarė rekomendavo vartoti kelis mėnesius, kadangi turiu diabetą ir negaliu vartoti sintetinių preparatų. Šitas sakė yra natūralios sudėties. Būsiu labai laiminga jeigu bent eis sustabdyti svorio augimą, nes per puse metų priaugau 18 kilogramų.

Danguolė 50m. Jurbarkas

 

2017-12-14

Užsisakiau vėl nes rezultatas jaučiasi ir matosi. Norėtūsi, kad antrame mėnesyje svoris kristų sparčiau.

Laura 41m. Panevėžys

 

2018-01-03

Esu labai patenkinta šių kapsulių poveikiu! Kadaise vartojau dr Farin tai be jokių rezultatų, o nuo Naturfit Complex -7 kilogramai.

Asta 45m. Radviliškis

 

2018-02-01

Susigundžiau ir aš nusipirkti šių kapsulių.Šiaip esu baisiai nusivylusi, nes kiek esu visko išbandžiusi niekas nepadėjo.Tik pakeitus mitybą nukrito šiek tiek svorio, bet tik iki tam tikros ribos.Maistą prisižiūriu, bet svoris daugiau nekrenta.Labai tikiuosi, kad šios kapsulės sutvarkys mano organizmą taip, kad šis pradėtų deginti, o ne kaupti riebalus.Būčiau labai laiminga jei per 4 mėn.nutirptų 10 kg.

Lina 41m. Radviliškis

 

2018-02-05

Vartojau kurį laika, geras lietuviškas produktas. Greitas pristatymas, puikus aptarnavimas.

Danguolė 44m. Alytus

 

2018-02-10

Prieš tai buvau pirkusi Dr Farin, nuo kurio labai skaudėjo pilva, netgi "Nospa" nepadėdavo. Svorio kritimo nebuvo, nes gavau nutraukti vrtojima.

Jūsų produktą užsisakau jau antra karta, nes gerrai jaučiuosi, puikiai organizmas reaguoja, svoris taip pat krenta palengva. Per du mėnesius netekau 9 kilogramų. Juosmens ir šlaunų apimtys sumažėjo, mažiau matomas celiulitas. Iki vasaros manau pasieksiu norima tikslą.

Jūratė 38m. Gargždai

 

2018-02-24

Kur jis pagamintas?

Lape xm. 

 

2018-03-05

Naudoju tris savaites, poveikio jokio. Pirkau dviems mėniasiams,gaila išleistų pinigų.

Dalia 47m. Alytus

 

2018-03-08

Tai yra natūralus produktas, todėl jo poveikis lėtesnis nei sintetinių, bet užtat saugus. Aš pati vartojau 3 mėnesius ir poveikis prasidėjo tik nuo antros bonkutės. Dukra dirba vaistininke, tai man patarė įsigyti ilgesniam laikui, nes sakė visi augalinės kilmės preparatai veikia lėčiau ir vartoti reikia bent jau du mėnesius.

Ona 58m. Radviliškis 

 

2018-04-01

labai dėkoju savo draugytei už šią puikia dovaną :) per 6 savaites įgavau norima liemens apimtį, esu labai patenkinta naturfit complex poveikiu. Rekomenduoju ir kitoms išbandyti

Justina 34m. Mažeikiai

 

2018-04-10

Po 5 savaičių pastebėjau, kad sumažėjo ceciulitas šlaunų srityje, o svoris tai -5,8kg.

Rolanda 44m. Raseiniai

 

2018-04-18

Labai jau brangus, bet tikrai vertas dėmesio. Esu vartojus daug jų... ir dr.farin, ir amlan, ir herblife net iš vaistinės buvau pirkus kelias rūšis, bet šitas suveikė geriausiai. Labai gerai organizmas reagavo ir savijauta geresnė, kažkaip ir energingesnė jaučiuosi. Vis dar vartoju, bet tikrai dar užsakysiu, kai baigsiu šią bonkutę.

Valda 51m. Vilnius

 

2018-05-07

Tikrai niekad nebūčiau pagalvojusi, kad augalinis preparatas gali būti toks veiksmingas. Per 2 mėnesius netekau 11,5 kilogramų.

Audra 46m. Raseiniai 

 

2018-05-15

Patariu nedvejoti ir išbandyti, nes pati išpradžių abejojau ir stebūklų nesitikėjau. Dabar pažvelgus į nuotraukas prieš pusę metų sunku patikėti, kad pavyko atsikratyti tiek daug antsvorio. 

Ramunė 35m. Trakai

 

2018-05-30

Vartoju šį papildą jau nepirma karta ir visada esu patenkinta. 

Gitana 43m. Vilnius

 

2018-06-10

Puikiai malšina alkį. Per 3 mėnesius man pavyko numesti 17 kilogramų. Prieš tai esu vartojusi "Lieknėk" papildus, bet rezultatas buvo silpnas. Naturfit Complex tikrai veikia greitai ir saugiai.

Agnė 40m. Pasvalys

 

2018-07-02

Vartojau kelis mėnesius palei dietologo nurodymus ir atsikračiau 16 kilogramų.

Viktorija 49m. Vilnius

 

2018-07-28

Ir aš įsigijau 2 mėn.

Darius 45m. Zarasai

 

2018-08-12

Jeigu jau nuspresite išbandyti, tai patariu pagalvoti apie kelių mėnesių kursą, nes po mėnesio rezultatas tikrai nebus stulbinantis. Aš pati vartoju 2 mėnuo ir tik dabar matau pokyčius, preparatas veikia, bet jam tikriausiai reikia laiko kol isivažiuoja :) Noriu atsikratyti 23 kilogramų, iš kurių 1/3 antsvorio jau pavyko atsikratyti dėka Naturfit Complex. Užsisakiau dar 2 mėnesiams, nes dabar kaina yra daug patrauklesnė nei buvo.

Regina 42m. Klaipėda

 

2018-08-24

Labai greitas pristatymas. Šiandien jau savaitė kaip vartoti, kol kas jaučiu tik sumažėjusį apetitą.

Gražvydė 43m. Zarasai

 

2018-09-01

Nebuvau nutukusi, tiesiog prieš studijas norėjau padailinti savo figūrą ir su šiuo preparatu pavyko per mėnesį sudeginti 5 kilogramus. Vartoju po 1 kapsulę prieš pietus ir vakarienę, geriu daug vandens, apetitas žymiai sumažėjo.

Agnė 19m. Kaunas

 

2018-09-15

Birbu buhaltere ir dėl sėdimo darbo per pastaruosius metus priaugau 20 kilogramų. Šį maisto papildą pasiūlė išbandyti šeimos daktarė, kuri pati jį bandė ir liko patenkinta jo poveikiu. Vartoju jau 2 mėnesiai ir nieko kito nekeitusi jau atsikračiau 10,5 kilogramo - manau, kad tai labai geras rezultatas.

Indrė 43m. Vilnius

 

2018-09-29

Man šį preparatą užsakė žmona dėl aukšto cholestorolio ir neprašovė, po mėnesio vartojimo cholestorolis normalizavosi.

Rimvydas 35m. Alytus

 

2018-10-06

Vartojau 3 savaites, apetitas sumažėjo, bet padidėjo skradžio rūkštingumas, gavau nuraukti vartojima. Sakykite ar dar  kas susidūrė su tuo?

Gražina 51m. Rietavas

 

2018-10-11

Man tai pasitaisė virskinimas ir jauciu, kad sustangrėjo oda - celiulitas ne taip pastebimas. Svoris kol kas stovi vietoj, bet gal dar per mazai vartoju, dabar tik baigiu pirma bonkute. 

Dominika 42m. Trakai

 

2018-10-29

Sveiki, noriu ir aš pasidžiaugti Jūsų siūlomu produktu :) Nors buvau labai didelė skeptikė. Džiaugiuosi pradėjusi vartoti Naturfit Complex, nes neliko problemų su žarnynu, o ir kilogramai tirpsta. Tad džiaugiuosi ir siūlau skeptikams išbandyti, nes kol nepabandysi tol ir nesužinosi. Ačiū, kad esate ir padedate :) Per tris mėnesius nukrito beveik 10 kg!

Skirmantė 38m. Vilnius

 

2018-11-10

Uzsisakiau 2 menesiams. Po menesio vartojimo - 5 kilogramai :D 

Deimante 29m. Zemaiciu Naumiestis

 

2018-11-25

Užsisakiau ir aš, nesu nieko vartojusi, kad suliekneti, nuo rytojaus pradėsiu vartoti, parašysiu kaip sekėsi.

Janė 46m. Ukmergė

 

2018-12-02

Vartoju 2 savaites ir jaučiu sumažėjusį apetitą. Mažiau valgau, bet esu energinga visa diena. Užsisakiau tik pabandymui, bet esu pozityviai nustebinta.

Meilė 43m. Zarasai

 

2018-12-28

Puikus natūralus produktas.

Sgita 37m. Kaišedorys

 

2019-01-06

Gavau dovanų nuo vyro, pažiūrėsime koksai čia stebūklas... :D

AŠ 40m. Pagėgiai

 Jūsų komentaras(atsiliepimai)

* Privalomi laukai
Siųsti