Naturmeda - tai įmonė prekiaujanti specializuotais maisto papildais skirtais įvairaus amžiaus žmonėms. Mūsų produktai yra subalansuoti remiantis biomedicinos pagrindais. Kad pasiūlyti Jums geriausią produktą mes bendradarbiaujame su dietologais bei žolininkais. Jų pagalba yra kruopščiai atrenkami visi komponentai, pasižymintys geriausiomis savybėmis žmogaus organizmui, kad pasiekti patį geriausia efektą. 

  Informuojame, kad remiantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2014 m. sausio 16 d. įsakymo Nr. B1-22 „Dėl pranešimo (notifikavimo) apie Lietuvos Respublikos rinkai tiekiamus maisto papildus teikimo ir vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ reikalavimų, visi mūsų produktai tiekiami Lietuvos Respublikos rinkai yra notifikuoti Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje pagal galiojantį įstatymą. "Naturmeda" užsakymu, visa produktų gamyba vyksta tik Europos Sajungoje pagal visus Europos Sajungos standartus.

 

  Domina svorio metimas? Siūlome išbandyti Naturfit Complex. Pastarasis sudarytas iš Briaunuotųjų garcinijų, Gliukomanano, Kininių arbatmedžių ir Juodųjų pipirų ekstraktų suteikiančių energijos, skatinančių medžiagų apykaitą, slopinančių apetitą ir turinčių antioksidacinių savybių.

Maisto papildas

"NATURFIT COMPLEX"

 

  Notifikuotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje - NR. MP-294/17

 

BannerFans.com


Ką, apie NATURFIT COMPLEX, galvoje mūsų KLIENTAI...

2016-06-30

Susireguliavo virškinimas bei normalizavosi cholestorolis. Nežinau kiek kilogramų netekau, bet juosmens apimtis sumažėjo per 2 diržo skylutes.

Paulius 58m. Jurbarkas

 

2017-04-28

Esu trijų vaikų mama ir labai tuo didžiuojuosi, tai geriausia ką gyvenimas man suteikė. Niekad neturėjau problemų su antsvoriu, visada sverdavau 59-63kg. Po antro gimdymo užtruko gan ilgai kol mano svoris grįžo į normas. Bet per trečią gimdyma priaugau be galo daug, beveik 90kg. Po gimdymo niekaip negalėjau atsikratyti svorio, vis laikėsi virš 70kg. Išbandžiau viską, rezultatais nebuvau patenkinta, ne kartą sau sakiau kad nebeleisiu daugiau nė cento ant lieknėjimo tablečių. Bet noras sulieknėti buvo stipresnis už mane, nusipirkau 60 kapsulių pabandyti, noriu vėl nešioti tuos rūbus, kurius nešiojau prieš gimdymą. Po 2 savaičių vartojimo jaučiu poveikį, riebalai juosmens dalyje ir nuo klubu mažėja.

Regina 38m. Vilkaviškis

 

2017-07-26

Esu labai patenkinta, per 3 mėnesius galiausiai pasiekiau savo senas apimtis :) bandžiau keleta produktų, šis man labiausiai patiko. Nors ir po pirmo mėnesio buvau truputėlį nusivylusi, nes nukrito tiktai 1 kilogramas, bet vartojau toliau kaip konsultantė patarė. Labai džiaugiuosi, kad nenutraukiau vartojimo, nes svoris pradėjo kristi 2 ir 3 mėnesį. Dabar rekomenduoju savo draugėm ir patariu nenustoti vartoti jeigu po pirmo mėnesio rezultatas ne toksai kokio tikėjosi, nes svoris tikrai pradės kristi, paprasčiausiai tam kartais reikia laiko. Aš esu vaikščiojantis pavyzdys, nes tai pati patyriau.

Laima 53m. Panevėžys

 

2018-02-05

Vartojau kurį laika, geras lietuviškas produktas. Greitas pristatymas, puikus aptarnavimas.

Danguolė 44m. Alytus

 

2018-09-01

Nebuvau nutukusi, tiesiog prieš studijas norėjau padailinti savo figūrą ir su šiuo preparatu pavyko per mėnesį sudeginti 5 kilogramus. Vartoju po 1 kapsulę prieš pietus ir vakarienę, geriu daug vandens, apetitas žymiai sumažėjo.

Agnė 19m. Kaunas

 


 

Kas šį preparatą daro išskirtiniu nuo kitų maisto papildų? Sužinokite plačiau...

 

Maisto papildas

NATURFIT COMPLEX

sudėtyje turi chroma ir gliukomanana, kurie padeda mažinti kūno svorį


Pakuotė - 60 kapsulių
Grynasis kiekis 39 g
Kapsulės svoris 650 mg

 


2 kapsulėse yra: 


*RMV – referencinė maistinė vertė. 

** - nenustatyta.


Vartojimas: suaugusiems rekomenduojama vartoti po 2 kapsules per dieną (1 kapsulę prieš pietus ir 1 kapsulę prieš vakarienę) užgeriant stikline vandens. Geriausiai vartoti 1 valanda prieš valgį.

 

Rekomenduojama vartoti 3 mėnesius. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Vartojant pagal rekomendacijas pasiekti galimi rezultatai išlieka ilgą laiką. 


Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai.


Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

 spausdinti