Straipsniai

Ne tik prieskonis bet ir lieknėjimo priemonė

Paaiškėjo, kad juodųjų pipirų išorinis sluoksnis (atsakingas už būdingą aštrų skonį) yra svarbi priemonė kovojant su antsvoriu. Indijos mokslininkai aiškina, kad lieknėjimo efektas tai piperino rezultatas bei jo natūralaus gebėjimo sumažinti riebalų ląstelių audinį. Tai reiškia, kad praktiškai visas maistas, kurį suvartosite bus pasisavintas – taip išvengsite įkyraus užkandžiavimo.

Piperinas tai yra juodųjų pipirų ekstraktas, kuris žymiai pagerina maistinių medžiagų pasisavinimą. Skatina kraujo cirkuliaciją, todėl jo dedama į anticeliulitines priemones. Bet labiausiai ši medžiaga turėtų džiuginti norinčius atsikratyti antsvorio. 

 

GRAKŠTI FIGŪRA NESIAUKOJANT

 

Pipiruose liekninančiųjų savybių turi piperinas. Ši stipri medžiaga skatina virškinimo sulčių išskyrimą ir greitina metabolizmą. Todėl vartojant piperiną be pastangų sudeginamos perteklinės kalorijos. Taip pat piperinas reguliuoja cukraus gamybą. Todėl visiškai kontroliuoja tai, ką ir kaip dažnai valgai. Tai didžiulis palengvinimas visiems smaližiams, kurie turi problemų sutramdyti apetitą. Indijos mokslininkai įrodė, kad pipirų ekstraktas blokuoja naujų riebalų ląstelių atsiradimą. Taigi pasirodo, kad nereikia nei dietų, nei pratimų, kad figūra būtų grakšti.

 

NATŪRALUS SVORIO MAŽINIMAS

 

Vartodami pipirų ekstraktą pasieksite liekną figūrą, neskaičiuodami kalorijų. Kūnas su piperinu formuojamas ir stangrinamas pamažu, o rezultatai išlieka visą laiką. Iš kitų lieknėjimą skatinančių preparatų piperinas išsiskiria racionaliu riebalų deginimu. Tai patvirtina Britanijos tyrimų instituto atlikti bandymai. Todėl vis daugiau nutukimo gydymo klinikų ekstraktą naudoja savo pacientams gydyti. Vis dėlto verta atsiminti, kad šios medžiagos veiksmingumą lemia jos koncentracija. Jeigu norite greitai ir veiksmingai sulieknėti, vartokite preparatą, kuriame yra reikiamas kiekis piperino ir preparatas yra notifikuotas Valstybinėje maisto veterinarijos tarnyboje (VMVT).

 

PIPERINAS SPORTININKAMS

 

Pipirų ekstraktas padeda suformuoti figūrą neprakaituojant sporto salėje. Bet piperinas taip pat formuoja raumenų masę ir stiprina organizmo pajėgumą. Todėl piperiną dažnai vartoja ir sportininkai, kad treniruotės būtų veiksmingesnės. Ekstrakto vartojimo rezultatas – stangrus kūnas be celiulito. Palyginti su kitai papildais, piperinas laimi dėl natūralios, greitai įsisavinamos sudėties. Verta vartoti natūralias medžiagas, nes taip pasieksi išsvajotą figūrą be „jo-jo“.

atgal